Karrier

Kockázatkezelési asszisztens

Ha érdekel a tőzsde világa, kíváncsi vagy, miként működik az egyik vezető, hazai és nemzetközi kapcsolatokkal is rendelkező befektetési szolgáltató, szeretnél innovatív és agilis csapat tagja lenni, kihívást jelentenek a komplex problémák, akkor nálunk a helyed!

Miért fontos, amit csinálni fogsz?

Az ügyféligények magas szintű kiszolgálása mellett Társaságunknál elengedhetetlen mind a működési, mind a piaci kockázatok figyelemmel kísérése, azok elemzése és kezelése. A kockázatkezelési funkció támogatásában az alábbi feladatok várnak Rád:

  • ellenőrizheted a lakossági ügyfelek fedezeti szintjeit, a nyitott pozíciókat és a limitek betartását
  • a rendszeres kontroll feladatok elvégzésével segítheted a Társaság prudenciális megfelelését
  • aktualizálhatod a Társaság kockázatkezelési eljárásrendjeit, és javaslatokat tehetsz a folyamatok újraszervezésére
  • nyilvántarthatod és elemezheted a működési kockázatokkal kapcsolatos eseményeket, ezekkel kapcsolatban javaslatokat tehetsz a menedzsment részére
  • részt vehetsz a csoportszintű és belső kockázati projektekben.

Mit tanulhatsz nálunk?

  • Közvetlen közelről nyerhetsz betekintést a pénzügyi piacok működését és a pénzügyi eszközök kereskedését érintő európai és hazai szabályozási újdonságok implementációjába.
  • Észrevételeid alapján együtt határozhatjuk meg, hogyan tudjuk mind a piaci, mind a működési kockázatkezelési tevékenységet érintő belső nyilvántartási és adminisztratív folyamatokat egyszerűsíteni, fejleszteni, illetve - adott esetben - automatizálni.

Csatlakozz hozzánk, ha…

  • szakirányú – elsősorban pénzügyi - felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • tőkepiaci ismeretekkel bírsz,
  • legalább középfokú, aktív az angol nyelvtudásod szóban és írásban,
  • magabiztosan használod az MS Office (elsősorban Word és Excel) alkalmazásokat,
  • kiváló problémamegoldó vagy, jól tudsz együttműködni, kommunikálni,
  • nem gond számodra a határidők pontos betartása, precíznek és megbízhatónak tartod magad,
  • gondolkodásmódod analitikus, használod az eddig tanult logikai összefüggéseket,
  • szeretsz önállóan, hatékonyan dolgozni,
  • határozottnak és dinamikusnak tartod magad.

Előnyt jelent, ha…

  • van már hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalatod.

Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű
Napi munkaidő: teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 30.

Ha örömmel dolgoznál velünk, és ha úgy érzed, a fenti elvárásoknak meg tudnál felelni, kérjük, hogy a fenti határidőig küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet a bérigényed megjelölésével a careers@kbcsecurities.hu  címre, és a tárgyban tüntesd fel, hogy a "kockázatkezelési asszisztens" pozícióra jelentkezel.

Szoftverfejlesztő (C++)

Ha érdekel a tőzsde világa, kíváncsi vagy miként működik az egyik vezető, hazai és nemzetközi kapcsolatokkal is rendelkező befektetési banki szolgáltató, szeretnél innovatív és agilis csapat tagja lenni, kihívást jelentenek a komplex problémák, akkor nálunk a helyed!

  • Napi szinten több ezer ügyfél által használt befektetési rendszert fogsz készíteni, tökéletesíteni
  • Összetett üzleti folyamatokat kell megértened, átgondolnod, majd megtervezned a legjobb megoldást
  • Minden nap éles helyzetben, komplex kihívásokon keresztül csiszolhatod a tudásod
  • Az agilis módszereken keresztül Te is aktívan alakíthatod a csapat életét és munkamódszereit, javaslataidra nyitottak vagyunk

  • Elejétől a végéig ráláthatsz a működésünkre, tudni fogod, hogy mi, mivel és hogyan függ össze egy olyan pénzügyi rendszerben, amit folyamatosan ügyfelek ezrei használnak
  • Nyitottságod esetén elsajátíthatsz front-end technológiákat és megoldásokat, elszakadva a klasszikus back-end feladatoktól
  • A tőzsdei kereskedés és befektetés minden oldalát megismerheted, vagy akár művelheted is őket a gyakorlatban. Ehhez minden segítséget megadunk
  • Együtt kísérletezzük ki, hogy hogyan tudunk a komplexből egyszerűt készíteni, desktopon és mobilon egyaránt teljes felhasználói élményt adva

  • Linux környezetben több éves, releváns fejlesztési ismerettel rendelkezel (make, CMake)
  • ismerősen mozogsz a C++ (C++14), XML, WSDL világában
  • SQL-t (MySQL) haladó szinten ismered
  • Hálózati protokollok (pl. http, REST, IBM MQ) alkalmazásától sem rettensz meg
  • Dolgoztál már verziókezelőkkel (pl. git, subversion)
  • Angolul jól kommunikálsz

Ha szeretnél a hazai befektetési piac egyik legdinamikusabban fejlődő csapatában dolgozni, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a bérigényed megjelölésével a careers@kbcsecurities.hu  címre, és a tárgyban tüntesd fel, hogy "Szoftverfejlesztő" pozícióra jelentkezel. A jelentkezéseket szeptember 15-ig várjuk.