Karrier

Compliance munkatárs  (rész / teljes munkaidős állás)

Ha érdekel a tőzsde világa, kíváncsi vagy miként működik az egyik vezető, hazai és nemzetközi kapcsolatokkal is rendelkező befektetési szolgáltató, szeretnél innovatív és agilis csapat tagja lenni, kihívást jelentenek a komplex problémák, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Közreműködés a Bszt. szerinti megfelelés biztosítási funkció működtetésében, a Compliance Officer munkájának támogatása.
  • A Fióktelep nemzetközi (ENSZ, Európai Unió, USA, egyéb) szankciós rendelkezéseknek történő megfelelésének compliance kontrollja.
  • A Fióktelep ellen elkövetett csalásokkal kapcsolatos teendők ellátása (jelentés, koordináció).
  • Részvétel a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megelőzésével kapcsolatos ellenőrzési célok, feladatok teljesítésében.
  • Közreműködés az pénzmosás-megelőzési monitoring és rendszeres ellenőrzési folyamatok működtetésében.
  • Jelentések, vezetői anyagok készítése a Csoport és Társaság Vezetősége felé.
  • Compliance oktatásokban történő közreműködés.
  • Részvétel egyéb adatszolgáltatási feladatokban.

Elvárások:

  • Compliance munkakörben, lehetőleg AML, CFT munkakörben szerzett, legalább 3 éves releváns tapasztalat.
  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív (tárgyalóképes) angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitott gondolkodás
  • Dinamikus talpraesett személyiség

Előnyt jelent:

  • FATCA, CRS kötelezettségekkel kapcsolatos tapasztalat
  • FRAUD munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató, jó hangulatú csapat

Ha szeretnél a hazai befektetési piac egyik legdinamikusabban fejlődő csapatában dolgozni, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a bérigényed megjelölésével a careers@kbcsecurities.hu email címre.