Karrier

A KBC Securities Magyarországi Fióktelepe által meghirdetett aktuális álláshirdetések

Junior részvényelemző Tartalommarketing Asszisztens

Junior részvényelemző

Érdekel, hogyan működik a tőzsde? Szívesen nyüzsögsz naphosszat a tőkepiacokon? Szeretnéd kipróbálni magad éles helyzetekben is? Szeretnél az egyik legnagyobb, leginnovatívabb magyar befektetési szolgáltatónál dolgozni?

Ha a válasz a kérdésekre igen, örömmel találkoznánk Veled.

Miért fontos, amit csinálni fogsz:

  • Nagy szereped lesz abban, hogy értelmezd a befektetőkre naponta rázúduló hírözönt, és csak a valóban fontosakat add át ügyfeleinknek
  • Rajtad múlik majd, hogy felkutasd az ígéretes rövid távú kereskedési lehetőségeket a technikai elemzés segítségével
  • Részt veszel az elemző csapat oktatói tevékenységében, izgalmas ötleteidet, meglátásaidat pedig több ezer ember számára eljuttathatod
  • Ha érzel magadban késztetést, akár különböző médiafelületeken (TV, rádió) is népszerűsítheted a csapatot és gazdasági/tőzsdei témában való véleményed
  • Elmélyülhetsz az igazán nagy vállalatok elemzésében, megalapozva ezzel egy mély szakmai tudást a gazdasági

Milyen képességekre lesz szükséged:

  • Magabiztos angol nyelvtudásra
  • Jó íráskészségre
  • Erős szóbeli kommunikációra
  • És egy papírra, hogy gazdasági területen végzel, vagy végeztél felsőfokú tanulmányokat

Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű
Napi munkaidő: teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 15.

Ha szeretnél a hazai befektetési szolgáltatók egyik legdinamikusabban fejlődő csapatában dolgozni, és úgy érzed, motiválnak a fenti kihívások, küldd el fényképes önéletrajzodat a david.sandor@kbcsecurities.hu és a norbert.cinkotai@kbcsecurities.hu címre.

Tartalommarketing asszisztens (Content-Marketing Assistant)

Ha érdekel a tőzsde világa, kíváncsi vagy miként működik az egyik vezető, hazai és nemzetközi kapcsolatokkal is rendelkező befektetési banki szolgáltató, szeretnél innovatív és agilis csapat tagja lenni, kihívást jelentenek a komplex problémák, akkor nálunk a helyed!

Miért fontos, amit csinálni fogsz?

  • A csapat készíti a több ezer ügyfelünk által olvasott napi és heti hírösszefoglalókat valamint a részvényelemzéseket.
  • Blog-bejegyzéseiddel egyre több új embert érsz el, akik csatlakoznak elégedett ügyfeleinkhez.
  • Facebook, Linkedn és Twitter posztjaiddal bővíted követőink táborát.
  • Online technikai tudásodnak köszönhetően folyamatosan fejleszted méréseinket, karbantartod honlapunkat, és segíted a csapat napi munkáját.
  • Segítesz webináriumaink és ügyfélrendezvényeink előkészítésében és lebonyolításában.
  • Aktívan részt veszel a marketing kampányok kialakításában és lebonyolításában.​

Mit tanulhatsz nálunk?

  • Elejétől a végéig ráláthatsz a működésünkre, tudni fogod, hogy mi, mivel és hogyan függ össze egy olyan pénzügyi rendszerben, amit folyamatosan ügyfelek ezrei használnak.
  • Betekintést nyersz a részvényelemzés világába, folyamatosan fejlesztheted elemzői ismereteidet.
  • Alaposan elmélyedhetsz az online marketing rendszerek működésében, a marketingautomatizációs technikákban.
  • A tőzsdei kereskedés és befektetés minden oldalát megismerheted, vagy akár művelheted is őket a gyakorlatban. Ehhez minden segítséget megadunk.
  • Együtt kísérletezzük ki, hogyan tudjuk a komplex folyamatokat leegyszerűsíteni, javaslatot teszünk fejlesztésekre és automatizálásra.

Előnyt jelent, ha...

  • Tudod mit jelent a HTML, CSS és SQL.
  • Legalább alap szinten használsz grafikai programokat (pl.: Gimp, Photoshop).
  • Ismered és használod a Google Analytics-et.
  • Ha már van befektetési/pénzügyi területen szerzett tapasztalatod.

Csatlakozz hozzánk, ha…

  • Szeretsz pénzügyi témákban írni, blogolni.
  • Közép- vagy felsőfokú gazdasági és/vagy marketing végzettséged van.
  • Aktív (legalább középfokú) az angol nyelvtudásod szóban és írásban.
  • Magabiztosan használod az MS Office alkalmazásokat.
  • Jó problémamegoldó vagy, jól tudsz együttműködni, kommunikálni.
  • Nem gond számodra a határidők pontos betartása, precíznek és megbízhatónak tartod magad.
  • Szeretsz önállóan és hatékonyan dolgozni, használod az eddig tanult logikai összefüggéseket.

Amit kínálunk

  • Modern munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria)

Jelentkezési határidő: 2017. július 30.

Ha szeretnél a hazai befektetési piac egyik legdinamikusabban fejlődő csapatában dolgozni, és úgy érzed, a fenti elvárásoknak meg tudnál felelni, kérjük, hogy a fenti határidőig küldd el önéletrajzod és bemutatkozó leveled a careers@kbcsecurities.hu  címre, és a tárgyban tüntesd fel, hogy a "Tartalommarketing assisztens" pozícióra jelentkezel.